Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego, Ul. Gdańska 16, 83 - 140 Gniew

ORGANIZACJA ZAJĘĆ 01.09.2014 r.

Dyrektor Szkoły Podstawowej im Jana III Sobieskiego w Gniewie informuje o organizacji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015:

8:00 – Msza Święta dla Uczniów, Rodziców i Nauczycieli w kościele św. Mikołaja w Gniewie
9:00 – apel rozpoczynający nowy rok szkolny na boisku usytuowanym wzdłuż bloków stojących przy ulicy Czyżewskiego

UWAGA! W przypadku niepogody:
- klasy - Ia, Ib, Ic i IIId - do sali 25 (I piętro), natomiast Id, Ie do wyznaczonych sal lekcyjnych
- pozostali uczniowie do wyznaczonych sal

10:00 – odwozy

Dodatkowe informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2014-2015 oraz odwozów - kliknij

W związku z remontem boiska wejście na teren szkoły będzie możliwe jedynie bramką od ulicy Gdańskiej i nową bramką od ulicy Czyżewskiego. Autobusy szkolne będą zatrzymywać się przy ulicy Czyżewskiego.

Prosimy wszystkich Rodziców i pozostałych Mieszkańców o pomoc i życzliwość w trudnym dla szkoły okresie związanym z prowadzonym remontem. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące bezpieczeństwa naszych uczniów.

Dyrektor Szkoły

Hanna Sobierajska

sz

PLAN LEKCJI


PLAN LEKCJI

Kliknij, aby zapoznać się z planem na pierwsze półrocze roku szkolnego 2014/2015

Przedstawiony plan lekcji może ulec zmianom, prosimy na bieżąco sprawdzać, czy nie zaszły zmiany w planie.

sz

Odbiór karty rowerowej

Od poniedziałku (7.07.2014) w sekretariacie szkoły można odbierać karty rowerowe.

sz

Rozstrzygnięcie konkursu na logo szkoły

Lista zwycięzców:

  1. Łucja Kozłowska klasa 6c
  2. Magda Brzóska klasa 6d
  3. Dominika Dąbrowska 6d.

Rozdanie dyplomów i nagród laureatom odbędzie się we wrześniu 2014r. podczas
święta naszej szkoły.

Gratulujemy nagrodzonym.

Beata Koszowska
Ewelina Mosek-Mosińska
Aleksander Cieszyński

sz

Wyniki konkursu na najpiękniejszy strój historyczny

strój

Dnia 25.06.2014 r. odbył się w naszej szkole konkurs na najpiękniejszy strój historyczny.

LAUREACI:

  • Katarzyna Andres kl. Ia
  • Kacper Narloch kl. Ia
  • Karol Tamowicz kl. Ia
  • Wiktoria Seroka kl. Vb
  • Jan Cieszyński kl. Vb

WYRÓŻNIENIA:

  • Amelia Seroka kl. IIa
  • Kinga Janikowska kl. IIc
  • Wiktoria Szczepańska kl. IId
  • Zofia Rutkowska kl. IId
  • Nikodem Gottschalk kl. IId
  • Anna Ruda kl. Va

GRATULUJEMY!

Więcej zdjęć - kliknij

Katarzyna Bałdowska
Agnieszka Brzezińska
Anna Dłużewska

sz

Dzień Życzliwości

„Życzliwych ludzi dziś niewielu, Ty bądź życzliwy przyjacielu”

zyczliwy

Dnia 25 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Życzliwości. Apel umilił występ uczniów: Patrycji Kordowskiej, Julii Mokwy z kl. IVa, Patrycji Krzyżanowskiej z kl. IVa, Michaliny Jeleniewskiej z kl. VIc, Adrianny Osińskiej z kl. VId. Na zakończenie apelu zaprezentowali się Młodzi Tancerze pod kierunkiem Pani Jolanty Ebłowskiej, którzy porwali do tańca wszystkich uczniów.

Najżyczliwszymi uczniami w tym roku szkolnym zostali:

  • Kl. I a – Julia Guss
  • Kl. I b - Hubert Dorotin
  • Kl. I c - Marta Schramka
  • Kl. Id - Karolina Nowak
  • Kl. II a - Wiktoria Majewska
  • Kl. IIb - Alicja Ziołkowska
  • KL. II c - Zofia Kopp-Ostrowska
  • KL. II d - Konrad Bielaszewski
  • Kl. III a - Nadia Betka
  • Kl. III b - Olga Mozgiel
  • Kl. III c - Zuzanna Poleszak
  • Kl. III d - Oliwia Bonin
  • Kl. IVa - Magdalena Makowska
  • Kl. IVb - Krzysztof Wendzierski
  • Kl. IVc - Maksymilian Pek
  • Kl. Va - Marcin Plath
  • Kl. Vb - Kinga Niziołek
  • Kl. Vc - Magdalena Kosiecka
  • Kl. Vd - Jan Hejmowski
  • Kl. VI a - Daniel Kusowski
  • Kl. VI b - Paweł Durkalec
  • Kl. VI c - Izabela Dunajska
  • Kl. VI d - Anna Stawicka

Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy innych uczniów do bycia Życzliwym.

Więcej zdjęć - kliknij

B. Gacek-Pek, K. Zabrocka

sz

Wycieczka do Dinoparku

Dino





18 czerwca br. uczniowie klasy I c i II c byli w Dinoparku w Malborku.
Oto fotorelacja z naszej wycieczki.

Fotorelacja z wycieczki - kliknij

K. Bałdowska







sz



Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego " Laurka urodzinowa na 130-lecie szkoły"

Lista nagrodzonych:

  • Kacper Narloch kl. Ia
  • Fabian Gołyński kl. Ia
  • Anna Wasielewska kl. IIc
  • Wiktoria Rużała kl.IIIa
  • Natalia Wiśniewska kl. IIIc

Gratulujemy nagrodzonym.

Mariola Górska
Teresa Borecka

sz

Subskrybuje zawartość